«Здоров'я — це легко». Випуск 3. Як впливає здорове харчування на якість життя

Розкриваємо глядачам секрети гарного вигляду і самопочуття. Як скласти раціон харчування для сім’ї? Приготувати страви, які смакують малечі і дорослим? Як зробити так, щоб дітям не кортіло снеків і топінгів? Практичні поради і корисні рецепти у нас!

«Здоров'я — це легко!» розважально-пізнавальна програма.

Учасниці (ки) програми діляться секретами своїх особистих досягнень, лайфхаками і позитивним досвідом як почувати себе здоровими, працездатними, енергійними і красивими протягом всього життя.

Багато з нас вважає, що здорове харчування, як і здоровий спосіб життя доступний лише для обраних — зірок, серебрітіс, моделей, політиків, бізнесменів.

У програмі «Здоров'я — це легко!» звичайні люди поділяться з вами секретами своїх досягнень, лайфхаками і позитивним досвідом як почувати себе здоровими, працездатними, енергійними і красивими протягом всього життя.

Звичайні люди — мами двох і більше дітей, люди віком 50+, чоловіки робітничих професій, вчителі, бухгалтери, автоматично ставлять себе поза межами здорового життя, красивої фігури та ідеального вигляду. А між тим, здоров’я — досить недороге і доступне задоволення.

Щоранку о 7:45 ми будемо дарувати вам красу молодість здоров’я позитив, корисні лайхаки, заряджати енергією до перемог. З нами бути здоровим — легко!

Додаткову консультацію щодо організації здорового харчування ви можете отримати за телефоном +38 093 4172269

Бажаємо міцного здоров’я вам і вашим родинам!

Щиро ваша,

Людмила Веспер