Степану Бандері — 110 років!
1 січня 2018 року в Дніпрі відбувся факельний марш на честь 110-річча з дня народження українського політичного діяча Степана Бандери
1 січня 2018 року в Дніпрі відбувся факельний марш на честь 110-річча з дня народження українського політичного діяча Степана Бандери. О 18:00 учасники зібралися біля Парку Ракет та пройшли вулицями Старокозацька, Фабра, проспекту Яворницького, Воскресенської до пам’ятника Молодому Шевченко.
![](/images/posts/2019-01/1546678940_img_2038-min.jpg)
Півтисячна колона під українські пісні пройшлася центральними вулицями міста. Багато перехожих на ходу долучалися до акції та скандували українські гасла.
![](/images/posts/2019-01/1546678900_img_2052-min.jpg)
Біля пам’ятника Шевченку учасники маршу погасили смолоскипи, а над головами людей піднялися національний та прапор ОУН-УПА.
![](/images/posts/2019-01/1546678970_img_2059-min.jpg)
Якщо декілька років тому, участь у акції брали активісти та представники націоналістичних громадських організацій то з роками смолоскипний марш поступово перетворюється на сімейний захід. На щорічну ходу приходять вже цілими родинами з дітьми та у компанії друзів.