Віктор Шишкін: Зелена банда закинула пропозицію щодо подвійного громадянства

Подібні пропозиції є антиконституційними.

Віктор Шишкін: Зелена банда закинула пропозицію щодо подвійного громадянства

Зелена БАНДА у владі (парламент і президент) зараз ініціюють ще один зрадницькій крок щодо Українського народу.

Закинуто пропозицію щодо подвійного громадянства.

Двома місяцями раніш, користуючись умовами карантинних заходів, які запроваджені у зв’язку з коронавірусом, ця БАНДА, за допомогою депутатів-запроданців із, нібито, проукраїнських фракцій, протягнула антиконституційний закон «про ринок землі». Він суперечить статтям 5, 13, 14, 142, тощо Конституції України.

Певний спротив патріотів України не дозволив їм на 100% реалізувати їхні зрадницькі плани щодо Української Землі.

Два самих болісних для них моменти -- 1) власність на землю сільськогосподарського призначення мають особи з паспортом громадяни України, а не інші (тобто «чисті» іноземці); 2) обмежені обсяги земельних ділянок для українських олігархів. Про інше моменти зараз ні кажу.

Однак тут, як кажуть, собака і заритий.

Хто платоспроможній щодо придбання Української землі -- це: 1) Іноземці (чужинці), тобто не громадяни України; 2) українські олігархи. Середній українській фермер у своєї масі є не конкурентоздатним проти носіїв іноземного капіталу.

Можливості олігархів обмежені розмірами земельних ділянок. Правда вони можуть піти на маніпуляції (оформлення на родичів, свояків, тощо…), але це чревата криміналом… та іншими негативними для них наслідками.

Головним завданням владної БАНДИ було залучити до земельного ринку чужинській капітал напряму. І тут їм обломилось. Як обійти норми, навіть, такого антиконституційного закону -- через ПОДВІЙНЕ громадянство. Громадянину Ізраїлю, Китаю, Московії, Німеччині, США, Угорщини … надається в додаток до їхнього громадянства ще і громадянство України і він вже на законних підставах може придбати Українську Землю як носій паспорту громадянина України. Все просто. І ось вам Завдання, яке поставлено зовнішнім управлінням виконане.

Про інші політичні небезпеки подвійного громадянства я тут вже зараз не кажу, бо писав би аж до вечора. Хоча і питання Землі Є питанням ПОЛІТИЧНИМ, а не лише сферою цивільного права, як нам намагаються вмонтувати у свідомість адепти продажі Української Землі.

Законодавчі пропозиції щодо введення подвійного громадянства без всяких претензій на трактування і чи офіційного тлумачення (як-то статті 13 чи 14) одразу є АНТИКОНСТИТУЦІЙНІ -- бо стаття 4 Конституції України безапеляційно, імперативно вказує -- В Україні існує ЄДИНЕ ГРОМАДЯНСТВО, що одразу виключає будь-які розмови і пропозиції змінити ситуацію звичайним законом.

Для запроданців із зеленої БАНДИ чи із інших фракцій законним може бути лише один шлях -- запропонувати зміни до Конституції України. Однак тоді вони нариваються на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ (стаття 156 Конституції України).

Ну так що, ставлю поки ще риторичне питання -- будемо виходите на протест, незважаючи на карантин чи будемо готувати ПОВСТАННЯ. Оскільки відповідні органи, які за статусом і отриманою щомісячно винагородою (платнею) за податки НАРОДУ, мають за обов’язок захищати конституційний устрій України, але закривають очі на антидержавну діяльність носіїв влади, то у НАРОДУ є право самім вирішувати питання протидії запроданській владі. На це нас озброює Преамбула Всесвітньої Декларації прав людини 1948 року і стаття 5 Конституції України -- читайте чинуші із СБУ, МВС і прокуратури.

Рекомендовані публікації