Нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору»

Нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору».

Присутніми були:

від Міністерства освіти і науки України:

1. Кононенко Юрій Григорович — директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти.

від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»:

1. Китайцев Олег Миколайович — завідувач сектору електронних освітніх ресурсів відділу цифрової освіти та ІКТ.
2. Перегуда Наталія Ігорівна — завідувач сектору цифрових технологій в освіті відділу цифрової освіти та ІКТ.

від Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України:

1. Литвинова Світлана Григорівна — керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища.

від компаній-партнерів:

1. Пєтухов Іван Михайлович — засновник групи компаній «Адамант».
2. Рудюк Роман — керівник програми «Партнерство в навчанні» Компанії «Майкрософт Україна».
3. Старенький Ігор Вікторович — керівник напряму по роботі з навчальними закладами Компанія «ІТ-Інтегратор».
4. Черваньов Роман Володимирович — Генеральний директор Компанії «Plus1s».

Переможці ІІІ Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ:

Номінація «Видатні жінки України»: Радванська Діана, учениця 5 класу школи І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району м. Києва.

Номінація «Моя маленька батьківщина»: Павлів Анастасія, учениця 7 класу Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Стрийської міської ради Львівської області.

Номінація «Мама»: Клименко Олександра, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 17 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

Номінація «Видатні постаті сучасності»: Ємець Микита, учень 7 класу школи І-ІІІ ступенів № 9 Оболонського району м. Києва.

Номінація «Інноваційний вчитель»: Касатова Ольга Леонідівна, учитель історії Комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради Луганської області».

Номінація «Smart-учень»:

Степанюк Валентина, учениця 5 класу спеціалізованої школи № 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва;
Українець Вадим, учень 7 класу Кременчуцького ліцею № 4 Кременчуцької міської ради Полтавської області;
Пятушко Руслана, учениця 8 класу Комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради Луганської області»;
Янзюк Аліна, учениця 8 класу Манівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області;
Дячук Андрій, учень 9 класу Шепетівської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів імені М. Островського Хмельницької області;
Белєвцова Дар’я, учениця 6 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Скадовської міської ради Херсонської області.

Номінація «Smart-школа»:

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені А. М. Трояна Хмельницької області;
Улашанівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад — середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира
Марковського Славутської районної ради Хмельницької області;
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 міста Сєвєродонецька Луганської області;
Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області;
Навчально-виховний комплекс № 10 м. Хмельницького Хмельницької області;
Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія» Летичівської селищної ради Хмельницької області;
Комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 Лисичанської міської ради Луганської області».

Номінація «Smart-учитель»:

Ворочек Світлана Іванівна, учитель інформатики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 міста Сєвєродонецька Луганської області;
Юхимович Оксана Антонівна, учитель економіки Навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького Хмельницької області;
Білоус Людмила Миколаївна, учитель історії Розумівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської сільської ради
Запорізького району Запорізької області.