Зустрічаємо акторів з Луганщини

15 грудня о 19:00 в рамках Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest в Українському форматі Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк) представляє виставу «Останній герой суїциду» за п’єсою Неди Нежданої на основній сцені Київського академічного театру «Колесо» за підтримки проекту НСТДУ «Нема провінції в культурі».

lugansk
lugansk

Нагадаємо, що у листопаді в Українському форматі фестивалю брав участь Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» з філософською притчею «Пустостан» за п’єсою Маліни Пшесьлюги.

Дах висотного будинку — містичне місце, де приймають доленосні рішення, та звичайний прихисток для котячих побачень. Зраджена жінка збирається вчинити самогубство. На перешкоді раптово стає незнайомець. Безрадісна атмосфера самотності карколомно перетворюється на детектив, фарс, фантастику, мелодраму…

Дивний збіг обставин — чудовий сценарій для захоплюючого шоу: «Вони зустрілись десь між небом і землею. Хто він? Божевільний фантазер, невдаха, який прагне відбутись бодай для себе, чи завзятий прагматик? Вона — романтична особа, яка прагне бути врятованою, чи тільки засіб для досягнення його мети? Їхня зустріч стає калейдоскопом непередбачуваних подій. Чи мають вони шанс на щасливий фінал своїх життєвих історій? Що чекає на героїв — самогубство чи політ над прірвою? Станьте свідками справжніх почуттів та емоцій! Спостерігайте за розвитком подій в реальному часі!»

Постановка та музичне оформлення — заслужений діяч мистецтв України Володимир Московченко.

Сценографія та костюми — Ірина Лубська.

Хореографія — Наталія Рижкова.