Новий рік з «Віденською кавою»
Незалежний формат театрального фестивалю AndriyivskyFest починає 2020 рік із «Віденської кави».
![Новий рік з «Віденською кавою»](https://i-ua.tv/img/790x450/6/02videnskakava300kh4501-f28d0c6f.jpg)
21 січня о 19:30 в рамках театрального фестивалю AndriyivskyFest формату «Незалежні» виставу «Віденська кава» представляє ТОВ «Маріїнський театр» (драматург - Дмитро Корчинський, режисер — Ігор Марусяк). Вистава відбудеться у приміщенні кінотеатру «Ліра» за адресою: вул. Велика Житомирська, 40.
Професійне журі щомісяця відвідує декілька камерних вистав, що представляють столичні незалежні театри на своїх сценічних майданчиках. «Маріїнський театр» — четвертий учасник Незалежного формату.
Який недержавний театр отримає можливість взяти участь у Міжнародному фестивалі камерних вистав AndriyivskyFest влітку, — дізнаємось згодом.