Виставка «Вихід на позитив»

З 25 червня Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати нову експозицію, що представляє власну збірку.

Виставка має назву «Вихід на позитив» і представляє кращіх митців України.

Ми побачимо як улюблені твори, так і роботи, що виставляються вперше. Високий рівень добірки засвідчують імена Олени Яблонської, Євгена Волобуєва, Валентина Бернадського, Ореста Слєшинського, Ернеста Коткова, Валентини Цвєткової, Віктора Толочко, Романа Сельського, Віктора Чауса, Павла Тайбера, Люс’єна Дульфан, В’ячеслава Приходько, Миколи Мазура, Люби Рапопорт, Тетяни Красної, Галини Зоря, Лариси Пуханової…

Із зоряним калейдоскопом яскравих імен нашої художньої культури, запрошуємо і разом «Виходимо на позитив» — в країну під назвою «Літо»! .

Зали охопили більш ніж 70-ть різножанрових творів — пейзаж і натюрморт, портрет…

За мету ставили створення експозиції, яка має надихнути відвідувачів позитивним мистецьким світобаченням, адже весна цього року стала справжнім випробуванням для людства, вірусонебезпеки, що триває і досі…

Сподіваймося, що душевна енергія, вкладена у мистецькі твори, стане справжнім еліксиром по створенню світлого настрою та погляду на світ.

За довгий час самоізоляції ми усвідомили цінність простих речей, явищ та людей, що здалися дивно красивими в нашому новому розумінні. Ми усвідомили, який крихкий світ, а від того, ще більш цінний і значимий, як ніколи раніше …

Заявлена ​​тема відрізняється багатогранністю творчого відображення, мистецького погляду.

Художники різних регіонів, різних осередків країни, вміють відтворити найважливіші миттєвості оточуючого світу, швидкоплинність часу, а з тим і захопити глядача.

Музей відкрито для усіх бажаючих при умові дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях.

У літню спеку в залах Музею ви знайдете бажану прохолоду, а якщо мінлива погода змінить свій настрій, вас зігріють промені любові, які випромінюють художні твори виставки «Вихід на позитив».

Виставка працюватиме з 25 червня з 11.00 по 20 вересня 2020 р.

(без офіційного відкриття)

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка, вхід вільний

Адреса музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ

Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua

FB: https://www.facebook.com/modernmuseumorgua/

Ролик: https://youtu.be/ygpwjsFmCfM