Подружжя, поєднане кольором

Арт-галерея «Мануфактура» запросила поціновувачів мистецтва на презентацію спільного проєкту творчого подружжя Олексія та Оксани Іванюк «Поєднані кольором».

Подружжя, поєднане кольором

Олексій та Оксана Іванюк — представники класичної школи живопису.

Обоє — співці мальовничих українських пейзажів та майстри чуттєвих натюрмортів. В їхніх роботах кожен знайде щось близьке та рідне серцю. Ось — знайома стежина до бабусиного дому, там — духмяні мальви та чорнобривці, з любов`ю вирощені мамою. А поряд — зелені пасовища та квітучі сільські вулиці, де так добре було в дитинстві проводити літні дні.

Розмаїття чистих фарб немовби співає на полотні, кличе у захопливу мандрівку забутими місцями, зігріває душу теплом та світлом.

— Життя повноцінне тоді, коли воно наповнене кольором, фарбами, відтінками. В сучасному швидкоплинному, урбаністичному світі з величезним потоком інформації колір значною мірою впливає на долю людей. І саме колір допомагає ідентифікувати більшість творів створених в Україні, як українське, - впевнені Оксана та Олексій.

Глядача неодмінно вразить неповторний колорит робіт, надзвичайно широкий діапазон палітри та сюжетно-технічне втілення. Крім того, яскраві картини, натхненні барвистою природою Полтавщини, можуть стати гарним подарунком або ж доповненням інтер`єру.

Олексій Іванюк народився у місті Пирятині Полтавської області, а Оксана у місті Клевань на Рівненщині. Разом навчались у Кримському художньому училищі ім. М. Самокиша. Саме цей навчальний заклад поєднав їхні долі і творчий шлях. Після навчання працювали викладачами образотворчого мистецтва в Пирятинській школі-гімназії естетичного виховання, яку самі ж заснували у 1990 році. Учасники численних виставок, живописних пленерів, симпозіумів, як в Україні так і за кордоном. Члени Національної спілки Художників України.

Роботи Оксани зберігаються в Національному музеї образотворчого мистецтва України, Національному музеї ім. Т. Г. Шевченка в Києві, Музеї Культурної спадщини України, та в приватних колекціях світу.

Картини Олексія займають почесні місця в галереях Нью-Йорка та Вашингтона, а також в Національному художньому музеї ім. Т. Г. Шевченка в Києві та приватних колекціях.

Митці живуть на працюють у м. Пирятин Полтавської області.

Триватиме виставка до 14 серпня.

Фото надані галерею «Мануфактура»