Подружжя, поєднане кольором
Арт-галерея «Мануфактура» запросила поціновувачів мистецтва на презентацію спільного проєкту творчого подружжя Олексія та Оксани Іванюк «Поєднані кольором».
![Подружжя, поєднане кольором](https://i-ua.tv/img/790x450/7/oksanaivaniuk3-f4f21915.jpg)
Олексій та Оксана Іванюк — представники класичної школи живопису.
Обоє — співці мальовничих українських пейзажів та майстри чуттєвих натюрмортів. В їхніх роботах кожен знайде щось близьке та рідне серцю. Ось — знайома стежина до бабусиного дому, там — духмяні мальви та чорнобривці, з любов`ю вирощені мамою. А поряд — зелені пасовища та квітучі сільські вулиці, де так добре було в дитинстві проводити літні дні.
Розмаїття чистих фарб немовби співає на полотні, кличе у захопливу мандрівку забутими місцями, зігріває душу теплом та світлом.
— Життя повноцінне тоді, коли воно наповнене кольором, фарбами, відтінками. В сучасному швидкоплинному, урбаністичному світі з величезним потоком інформації колір значною мірою впливає на долю людей. І саме колір допомагає ідентифікувати більшість творів створених в Україні, як українське, - впевнені Оксана та Олексій.
Глядача неодмінно вразить неповторний колорит робіт, надзвичайно широкий діапазон палітри та сюжетно-технічне втілення. Крім того, яскраві картини, натхненні барвистою природою Полтавщини, можуть стати гарним подарунком або ж доповненням інтер`єру.
Олексій Іванюк народився у місті Пирятині Полтавської області, а Оксана у місті Клевань на Рівненщині. Разом навчались у Кримському художньому училищі ім. М. Самокиша. Саме цей навчальний заклад поєднав їхні долі і творчий шлях. Після навчання працювали викладачами образотворчого мистецтва в Пирятинській школі-гімназії естетичного виховання, яку самі ж заснували у 1990 році. Учасники численних виставок, живописних пленерів, симпозіумів, як в Україні так і за кордоном. Члени Національної спілки Художників України.
Роботи Оксани зберігаються в Національному музеї образотворчого мистецтва України, Національному музеї ім. Т. Г. Шевченка в Києві, Музеї Культурної спадщини України, та в приватних колекціях світу.
Картини Олексія займають почесні місця в галереях Нью-Йорка та Вашингтона, а також в Національному художньому музеї ім. Т. Г. Шевченка в Києві та приватних колекціях.
Митці живуть на працюють у м. Пирятин Полтавської області.
Триватиме виставка до 14 серпня.
Фото надані галерею «Мануфактура»
![](/files/upload/195/%D0%92%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA/%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA%201.jpg)
![](/files/upload/195/%D0%92%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA/%D0%9E%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA%202.jpg)
![](/files/upload/195/%D0%92%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%20%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA%201.jpg)
![](/files/upload/195/%D0%92%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%20%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA%202.jpg)
![](/files/upload/195/%D0%92%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%97%D0%B0%D1%81%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%20%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA%203.jpg)