У ДРС відбудеться громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)» (ОНОВЛЕНО)
Згідно з текстом нової редакції проекту Вимог, до електронних платіжних сервісів належать платіжні сервіси онлайн, мобільні додатки, системи інтернет-банкінгу та переказу на розрахунковий рахунок суб’єкта господарювання, які забезпечують переказ коштів цілодобово.
УВАГА!!! Дату обговорення змінено!!! Захід перенесено на 18 грудня. У ДРС відбудеться громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)»
У середу, 12 грудня о 15.00 в актовій залі (6 поверх) відбудеться громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)».
Особливу увагу слід звернути всім суб’єктам підприємницької діяльності, що працюють у сфері громадського харчування, торгівлі та послуг!
Інформаційно-аналітичні матеріали знаходяться ТУТ.
Щодо участі в засіданні: 254−52−21, [email protected]
Для ЗМІ: [email protected]
Що пропонує Міністерство економічного розвитку і торгівлі України:
Згідно з текстом нової редакції проекту Вимог, до електронних платіжних сервісів належать платіжні сервіси онлайн, мобільні додатки, системи
інтернет-банкінгу та переказу на розрахунковий рахунок суб’єкта господарювання, які забезпечують переказ коштів цілодобово.
Суб’єкти господарювання, які здійснюють продаж товарів (надання послуг), включаючи товари (послуги), реалізація яких здійснюється дистанційним способом (далі — суб’єкти господарювання), зобов’язані забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків за продані ними товари (надані послуги) з використанням електронних платіжних засобів за допомогою платіжних пристроїв або через електронні платіжні сервіси (далі — безготівкові розрахунки):
До 1 липня 2019 р. — суб'єкти господарювання, які здійснюють:
— реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
— реалізацію підакцизних товарів;
— реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
— реалізацію лікарських засобів;
— діяльність з надання житлово-комунальних послуг;
— медичну та стоматологічну практики;
— діяльність туристичних агентств, туристичних операторів, надання інших послуг бронювання та пов’язана з цим діяльність;
— діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування (крім закладів, які не мають зали для обслуговування споживачів);
— діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.
До 1 січня 2020 р. — суб'єкти господарювання, які здійснюють:
— торгівлю автотранспортними засобами;
— технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів;
— торгівлю деталями та приладдям для автотранспортних засобів;
— торгівлю мотоциклами, деталями та приладдям до них, технічне обслуговування і ремонт мотоциклів;
— надання в оренду транспортних засобів;
— поштову та кур’єрську діяльність;
— пасажирські і вантажні перевезення залізничним, автомобільним, водним або повітряним транспортом;
— діяльність фітнес-центрів;
— діяльність у сфері культури;
— діяльність закладів охорони здоров’я (лікарняних закладів) незалежно від форм власності;
— страхування, перестрахування та недержавне пенсійне забезпечення, крім обов’язкового соціального страхування.