Українців змушують приймати «громадянство» на окупованих територіях так званих республік Донбасу
Погрожуючи репресіями, окупанти разом з адміністраціями не визнаних цивілізованим світом «ДНР» та «ЛНР» ввели примусову паспортизацію українців, які проживають у тимчасово захоплених російськими військами містах, містечках і селах.
![Українців змушують приймати «громадянство» на окупованих територіях так званих республік Донбасу](https://i-ua.tv/img/790x450/f/fb9410dc-d3ee81e1.jpg)
Так, в місті Сорокіне на Луганщині нашим співвітчизникам, переміщеним з нещодавно окупованих територій, поставили умови: або вони оформлюють «паспорти ЛНР», або ж не отримають ані грошей, ані продуктових наборів і медичної допомоги. Вже і без того позбавленим домівок, майна і коштів людям нічого не залишається, окрім як погоджуватися на ці вимоги. А з «незгодними» проводять «профілактичні бесіди» – здебільшого вдаються до загроз.
Енергодар Поділитися новиною