«Наші хлопці потрібні світу живими!»

Під таким гаслом відбулася сьогодні у Стамбулі пресконференція за участі рідних захисників Маріуполя, серед яких і дружина прикордонника Ольга Керод.

«Наші хлопці потрібні світу живими!»

Вона наголосила, що українські військові, які перебувають на «Азовсталі», є «прикладом вірності нашій державі».

«Вони терплять таке, чого ми б не змогли витерпіти... Їм болять ті частини тіла, яких немає. У них закінчується, а може, уже закінчилося все: вода, їжа, ліки (їх уже давно немає) і поступово — життя. Ми благаємо вас допомогти нам. Допомогти, щоб наші діти, які зараз із нами, зустрілися з нашими батьками, чоловіками, мамами, які там... Ми не хотіли цієї війни... Дякуємо за все, що ви робите для нашої держави, її захисників і молю, прошу — допоможіть урятувати їх», — підсумувала Керод.

Рідні військовослужбовців подякували Президенту і народові Туреччини за підтримку та попросили всіх небайдужих об’єднати зусилля для порятунку Захисників Маріуполя.

Близькі захисників сподіваються, що саме два лідери — Туреччини й Китаю — Реджеп Таїп Ердоган й Сі Цзіньпін здатні звернутися до Путіна, щоб допомогти звільнити військових, і в першу чергу поранених, які боронять місто понад 80 днів.