Радник РФ при ООН подав у відставку

Радник росії при ООН у Женеві Борис Бондарєв подав у відставку, засудивши війну рф проти України та розкритикувавши політику кремля.

Заяву про звільнення опублікував виконавчий директор UN Watch, правозахисної неурядової та наглядової групи ООН Хілел Нойєр.

«За 20 років роботи мені доводилося спостерігати різні віражі нашої зовнішньої політики, але ніколи ще мені не було так соромно за свою країну та свою роботу, як 24 лютого цього року. Розв'язана путіним агресивна війна з Україною, а за фактом з усім західним світом, — не лише злочин проти українського народу, а й, мабуть, найтяжчий злочин проти народу росії, який жирною літерою Z перекреслив усі надії на поступовий розвиток у нашій країні успішного демократичного суспільства», — заявив Бондарєв.

Зокрема, Бондарєв розкритикував роботу російського МЗС та його главу сергія лаврова.

«Міністр лавров — гарна ілюстрація деградації цієї системи. За 18 років він пройшов шлях від професіонала й освіченого інтелектуала, на якого хотілося рівнятися багатьом працівника міністерства, до людини, що постійно транслює заяви, що суперечать одна одній, і загрожує світові (тобто й росії теж) ядерною зброєю! Сьогодні МЗС не займається дипломатією. Він сіє брехню, розпалює ненависть та війну. Дипломатія обслуговує приватні інтереси вузького кола осіб, які мають нічого спільного з реальними потребами російського суспільства», — зазначив Бондарєв.