Більше 850 дзвінків надійшло на гарячу лінію психологічної підтримки
Лінія підтримки відкрита з початку війни. Фахівці кол-центру працюють в цілодобовому режимі.
![Більше 850 дзвінків надійшло на гарячу лінію психологічної підтримки](https://i-ua.tv/img/790x450/8/75056a15-a8170b9c.jpg)
Сьогодні на гарячу лінію часто телефонують переселенці. Звертаються із різними питаннями — і щодо гуманітарної допомоги, і щодо того, як поводитися з дітками, щоб вони менше боялися сирен.
Також телефонують із сімейними конфліктами. Часто звертаються і жінки з панічними атаками, які чекають дзвінків від своїх чоловіків-військових, а їх немає. Загалом на гарячу лінію телефонують не тільки з Рівненщини, а й із інших куточків України.