Сучасне приймальне відділення відкрили у лікарні на Рівненщині
У місті Володимирецьку вже закінчені ремонтні роботи, зроблений заїзд для швидкої.
![Сучасне приймальне відділення відкрили у лікарні на Рівненщині](https://i-ua.tv/img/790x450/e/280adb5a-8d32fc8e.jpg)
Залишилося встановити медобладнання і меблі. В часи війни — це цивільний подвиг, коли підрядник здійснює ремонтні роботи за власний рахунок та доводить до кінця об’єкт.
В колектив лікарні уже прийняли двох переселенців. Лікарів з Чугуєва, що на Харківщині.
Приймальне відділення важливе для Володимирецької ЦРЛ. Адже це перше місце в лікарні, куди потрапляє людина у випадку екстреної ситуації. Тут проводиться оцінка стану, невідкладні заходи і приймається рішення щодо подальших дій. Володимирецька центральна районна лікарня забезпечує вторинною медичною допомогою 64 тисячі жителів району. Із них близько 20 тисяч — діти.
Нагадаємо, відділення реконструювали в рамках президентської програми «Велике будівництво».