Людина праці в Україні стала ізгоєм — експерт

  • 505

Влада робить все можливе, щоб показати, що людина праці в Україні, є ізгоєм без прав та перспектив.

Про це у прямому ефірі на i-ua.tv розповів експерт з соціально-трудових відносин Сергій Кондрюк.

«Ті, хто знаходяться біля керма різних державних інституцій, говорять про міфічних інвесторів, які мають прийти і „впасти“ нам на голову. Вони говорять про те, що бізнес має право за полегшеною процедурою звільняти людей. В той же час, українці мільйонами звільняються та тікають від цієї недолугої політики. В нашій країні забули про Конституцію, за якою ми є соціальною державою. Про ніяку комерцію та бізнес переваги в Конституції не йдеться. На жаль, в унісон, починаючи від керівників різних державних інституцій та закінчуючи громадськими організаціями, мова йшла лише про виживання українців та без будь- якої стратегії. Що ми маємо на сьогодні? Жодної концепції, а тим більш стратегії не було запропоновано. Подивіться на позицію монобільшості, на позицію так званої опозиції, Жодна з цих політичних партій та фракцій нічого не запропонувала. Складається враження, що всіх цих політиків, бізнесменів, чиновників, абсолютно влаштовувала така Україна. Вони не закладають фундамент стосовно майбутнього країни», — каже С. Кондрюк.

За його словами, депутат Верховной Ради Галина Третьякова від Слуги народа каже про те, що українців треба так щемити, щоб у 5 млн українців, які виїхали через війну, не було бажання повертатися в країну.
«Вони роблять все для того, щоб показати, що людина праці в Україні в легальному секторі є ізгоєм. Вона не має прав та перспектив. Також на фоні позитивних заяв Президента України про відбудову міст, жодної думки з боку керівника уряду Шмигаля, міністра соцполітики Лазебної та від Мінекономіки досі не пролунало, стосовно того, що та для кого ми будемо відбудовувати в країні», — резюмує С. Кондрюк.

Рекомендовані публікації