Путін зробив заяву про ядерну війну

  • 438

Росія виходить із того, що в ядерній війні не може бути переможців і що вона ніколи не має бути розв’язана.

Путін зробив заяву про ядерну війну

Про це заявив президент РФ Володимир Путін у зверненні до учасників конференції з розгляду дії Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ).

«Як держава — учасниця ДНЯЗ та один з його депозитаріїв, Росія послідовно дотримується букви та духу Договору. Повністю виконані і наші зобов'язання в рамках двосторонніх домовленостей зі США щодо скорочення та обмеження відповідних озброєнь. Виходимо з того, що в ядерній війні не може бути переможців, і вона ніколи не має бути розв'язана, виступаємо за рівну та неподільну безпеку для всіх членів світової спільноти», — йдеться у зверненні Путіна, опублікованому на сайті Кремля.

Президент зазначає, що Росія «надає великого значення системі гарантій МАГАТЕ як перевірочному механізму ДНЯЗ і вважає вкрай важливим забезпечення її об'єктивного, деполітизованого та технічно обґрунтованого застосування».

«Переконані, що всі країни, які дотримуються вимог ДНЯЗ, повинні мати право на доступ до мирного атома без будь-яких додаткових умов», — наголошує Путін, додаючи, що Росія «готова ділитися з партнерами своїм досвідом у сфері атомної енергетики».

Путін висловлює сподівання, що конференція підтвердить готовність усіх держав — учасниць ДНЯЗ чітко дотримуватися прийнятих зобов'язань.

Читайте також


Після втрати Криму путіна винесуть вперед ногами з кремля — Вадим Трюхан

В росії та на окупованих територіях стартувала нова хвиля мобілізації. На тлі загострення конфлікту Захід нарощує поставки зброї Україні. При цьому вчора президент рф володимир путін оголосив так зване перемир’я. Тож чого очікувати на фронті та коли Україна закриє небо, журналісти i-ua.tv спитали у колишнього дипломата, юриста-міжнародника, заступника командира роти в Теробороні Вадима Трюхана.

Рекомендовані публікації