У разі перемоги рф у війні проти України розпочнеться Третя світова — Зеленський

  • 432

Президент Володимир Зеленський упевнений, що у разі перемоги російського диктатора Володимира Путіна у війні проти України розпочнеться третя світова і всі автократи світу теж активізуються.

Президент Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський

Про це він сказав під час он-лайн зустрічі з представниками африканських ЗМІ.

«Якщо Путін переможе у цій війні — це початок третьої світової, я в цьому впевнений. Великі автократії світу почнуть робити те саме. У світі буде хаос. Спровокована продуктова небезпека, енергетична криза, спровокована РФ минулого року, спровокована РФ війна — це початок. Це, як кажуть, вибачте, квіточки. У порівнянні з тим, що буде», — сказав президент.

Він наголосив, що Україна стоятиме до кінця, а терміни закінчення війни залежать від об'єднання світу навколо України. За словами Зеленського, зараз «гаряче» в Україні, але кожна держава, яка об'єднується навколо України, представляє на її місці себе, оскільки завтра те саме може статися і в цій країні.

«Скільки ще потрібно воїн президенту РФ, який не бачить у своїй орбіті? Може достатньо? Вже і вік у нього дорослий. Може, вже треба думати, що він говоритиме богу? Може, про ці речі треба думати? Що він залишає на своїй». землі, що він залишає після себе, крім пекла? Що буде з нацією Росії? Мені здається, є речі, про які треба тверезо думати. Не диктаторськи, а тверезо", — заявив Зеленський.

Він також нагадав про тисячі вбитих армією РФ українських дітей, чого, за словами президента, українська нація ніколи не пробачить і не дасть про це забути, а також нестиме цю історію і передаватиме її своїм дітям та онукам.

«Але він — одна людина, 70 років. Уявіть собі — одна людина може зупинити кровопролиття. Чому світ дозволяє одній людині це робити? 70 років. Хочу нагадати, Радянський Союз зробив з багатьма людьми те саме. Але він протримався 70 років. Що? щось символічне в цьому є», — додав Зеленський.

Рекомендовані публікації