Вторгнення рф в Україну провалилося — Міноборони Британії

  • 281

Президент рф Володимир Путін розраховував на те, що західним союзникам до серпня набридне підтримувати Україну, а тому він зможе захопити її в цей період.

Президент РФ Володимир Путін
Президент РФ Володимир Путін

Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес на конференції в Копенгагені, передає The Guardian.

Воллес заявив, що вторгнення Росії в Україну провалилося і почало зазнавати невдачі, оскільки Захід пообіцяв надалі збільшити фінансову та військову підтримку Києва. Тому, як заявив британскьий міністр, Путіну навряд чи вдасться окупувати Україну.

«Поки що їм це не вдалося і навряд чи колись вдасться окупувати Україну. Їхнє вторгнення сповільнилося і постійно змінювалося до такої міри, що вони насправді зосереджені лише на півдні та сході, дуже-дуже далеко від своєї триденної так званої «спеціальної операції», — сказав міністр.

Воллес звернув увагу, що росіяни замість запланованих трьох днів, воюють уже майже шість місяців із величезними втратами як техніки, так і особового складу.

«Президент Путін зіграв на тому, що в серпні, через кілька місяців (після початку вторгнення. — Ред.) нам всім набридне конфлікт, і міжнародне співтовариство розійдеться в різних напрямках. Що ж, сьогоднішній день є доказом протилежного», — зазначив Воллес.

Рекомендовані публікації