Чому наступні два тижні можуть бути вирішальними для Херсонщини

  • 367

Від завтра окупанти планують запустити телекомпанію «Таврія», щоб продовжити свою пропагандистську роботу. Проте наступні два тижні можуть бути вирішальними для Херсонщини.

Чому наступні два тижні можуть бути вирішальними для Херсонщини

Українські захисники продовжують нищити рашистів на Херсонщині.

Про це у Facebook повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

«Схоже, що наступні 2 тижні будуть вирішальними для ситуації на Херсонщині», — наголосив він.

Тому, продовжив Хлань, активізували авіацію, продовжили нічні незаконні обшуки і затримання, а також посилили тиск на місцевих, зокрема медиків і вчителів.

«Від завтра окупанти планують запустити телекомпанію „Таврія“, щоб продовжити свою пропагандистську роботу. Поширили серпневий випуск своєї газети для Каховки, де обіцяють зробити в липні потяги до Криму і розказують про фашизм на Заході України. І так у всьому — ліплять картинку, але й те виходить невміло й погано. Подобається тільки поодиноким колаборантам, але й тих росія кине, як завжди це робить з усіма. Але партизани продовжують боротьбу і фіксують кожен факт зради. Тим, хто перейшов на бік ворога в Україні більше місця не буде», — зазначив Хлань.

Також, за словами депутата облради, на Херсонщині катастрофічно не вистачає ліків, зокрема інсуліну, профільні лікарі виїжджають, тому надати кваліфіковану допомогу нікому.

«Росіяни рахують 200-х і 300-х, бо по області вправно відпрацьовують ЗСУ і HIMARS. Пошкоджені мости не дають рашистам можливості підвезти підкріплення, пальне, їжу. Понтонні переправи повільні, тому об’єми зовсім не ті, які їм потрібні. Будуть лізти, складати — ми вбивати і руйнувати їхні запаси. Поки вони не відчують дефіцит, а це обов’язково станеться. Санкції працюють, зброя наших партнерів приходить, рух опору росте.

Будемо чекати, що новий тиждень принесе нам нові перемоги і багато «хороших» мертвих орків", — підсумував Хлань.