40 відсотків техніки, якою оснащуються нові російські підрозділи не боєздатна

Зазнаючи військових невдач та катастрофічних втрат особового складу та техніки, росія намагається створювати нові військові частини та з’єднання. Новий армійський корпус росія не зможе сформувати лише до кінця листопада. Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив в ефірі Військового телебачення України.

40 відсотків техніки, якою оснащуються нові російські підрозділи не боєздатна

«Історія з третім армійським корпусом розтягнеться до листопада. Проблема — людський ресурс. Укомплектування спеціалістами. Щоб підготувати нормального спеціаліста потрібно 3−4 місяці.

Також проблемою є комплектування технікою та озброєнням. Вся новітня техніка була на озброєнні тих батальйонно-тактичних груп, які заходили на нашу територію в лютому-березні. Зараз ми бачимо, що всі підрозділи, що формуються, оснащуються іще радянськими зразками озброєння, які знімаються з баз зберігання й арсеналів та поступають у війська. За нашими оцінками 40 відсотків бойової техніки не боєздатна. Її потрібно ремонтувати та приводити до ладу", — підсумував представник воєнної розвідки України.