Війська рф не в змозі наступати й здають позиції — Гіркін

Російські війська не можуть наступати на Херсонському напрямку без достатньої кількості живої сили.

Війська рф не в змозі наступати й здають позиції — Гіркін

Про це у Телеграм заявив російський терорист І. Гіркін (Стрєлков), видавши сумний прогноз.

«На плацдармі на р. Інгулець, куди противник (очікувано) переніс основні зусилля після первісного успіху, — продовжуються запеклі бої. Очевидно, ЗСУ зуміли все-таки повністю опанувати село Благодатівка, зміцнивши правий фланг плацдарму шляхом заняття закруту вказаної річки. Також — за інформацією низки джерел — ЗСУ зберігають контроль над руїнами н.п.Сухий Ставок і продовжують чинити тиск у західному напрямку — на автодорогу Берислав — Давидів Брід, погрожуючи охопленням останнього», — повідомив Гіркін.

Він констатував, що ЗСУ «зуміли створити потужне артилерійське угруповання (передусім — ракетне), здатне на рівних боротися з нашими артилерійськими частинами і відчутно підтримувати свої атакуючі загальновійськові з'єднання».

«Головне — ЗСУ зуміли зруйнувати всі стаціонарні переправи до стану неможливості переїзду по них навіть легкої військової техніки (вчора при спробі подолати міст у Херсоні провалився бронеавтомобіль „Тигр“), а також завдають постійних ударів по інженерних переправах — понтонних поромах. Це створює суттєві труднощі у постачанні нашого Задніпровського угруповання, які наростатимуть у міру вичерпання накопичених запасів боєприпасів та спорядження», — визнав Гіркін.

Він також повідомив, що «ЗСУ зуміли розширити свій плацдарм на південному березі р. Інгулець і тепер неодмінно накопичуватимуть сили для подальшого наступу у напрямку на Берислав — погрожуючи розсікти наше угруповання та оточити його західну частину в районі Давидів Брід — Високопілля — Любимівка».

«Допустити цього для ЗС РФ — не можна, але ліквідувати загрозу без потужного контрудара — не вийде. А для контрудара гостро не вистачає найголовнішого — піхоти. Оскільки ні перевага в авіації, ні в артилерії — сама по собі поразка противнику не завдасть, не кажучи вже про його розгром та ліквідацію небезпечного плацдарму», — застерігає Гіркін.

Він побоюється, що «такий перебіг подій (очікувано) невигідний, але альтернативи йому немає — рішуче (зі стратегічними цілями) наступати наші війська без достатньої кількості живої сили — не в змозі».

Гіркін додав, що «тільки що підтвердили здачу Благодатівки, а також — на Миколаївському напрямку — Любомирівки і черговий (півтори години тому) удар „Хаймерсами“ по військовій переправі».

«Противник чинить сильний тиск на Білогірку (на Інгульці на південний схід від Давидова Брода) — противник намагається розширити плацдарм і в цей бік», — підсумував Гіркін.