У літаку Відень — Валенсія росіянка вдарила дівчинку з України через ЗСУ: подробиці

У літаку Відень — Валенсія неадекватна росіянка вдарила дівчинку з України. Очевидно, причиною такої поведінки громадянки країни-агресорки стало те, що у дитини була подушка з вишитим військовослужбовцем ЗСУ та тим самим російським військовим кораблем. Мама потерпілої українки написала заяву до поліції.

У літаку Відень — Валенсія росіянка вдарила дівчинку з України через ЗСУ: подробиці

Про це вона сама розповіла на особистій сторінці у Facebook. Киянка на ім'я Роксолана зізналася, що її дуже розгнівала поведінка агресивної «мадам» із РФ, але при цьому вона продовжила поводитися цивілізовано.

Як можна зрозуміти за розповіддю Роксолани, вона разом із дітьми була в Україні, а потім летіла з Австрії до Іспанії. Коли донька виходила до вбиральні на борту літака, то отримала від росіянки удар долонею в спину.

«Селена хоче в туалет, складає столик, з сидіння перед нею просувається рука в наш ряд, замахується і дає їй ляпас, який припав по спині, тому що Селена якраз розвернулась у бік проходу. Я помічаю це бічним зором, не зовсім розумію, що сталося, повертаюся до Селени. Вона виглядає дуже наляканою, каже, що не знає, що трапилося, і що їй дуже неприємно. Налякана виходить у туалет. Я все ще не можу зрозуміти, що сталося, заглядаю на сидіння попереду — дамочка років 50-ти із заплющеними очима, начебто спить», — почала свою розповідь українка.

Поки донька була у вбиральні Роксолана вирішила провести експеримент. Вона розклала і склала столик перед сидінням Селени, нібито імітуючи повернення дитини на місце. У цей час там, де мала стояти дівчинка, з'явилася рука і «смачно замахнулася». Цього разу «удар» пройшовся в повітря.

Шокована українка, яка все ще не розуміє причин такої дивної поведінки пасажирки, звернулася до сусідки англійською мовою з проханням висловити своє ймовірне невдоволення словами, а не побиттям дитини.

50-річна жінка вирішила ігнорувати Роксолану, продовжуючи вдавати, що спить. Тоді українка покликала бортпровідника для вирішення конфліктної ситуації. Агресивна пасажирка одразу не відреагувала і на нього, проте той не здавався.

«Мадам не витримує, повертається до мене і каже: „Женщина, ваши дети невоспитанные!“ Далі мадам несе козлячі нісенітниці, я не бачу місця для діалогу і знову англійською кажу, що розмова завершена. Доводиться повторити тричі, поки мадам нарешті перестає до мене звертатися з претензіями… 20 хвилин до посадки я сиділа на місці Селени, позаду мадам, і всередині мене відбувалася справжня війна. Дика частина мене впилася нігтями в Селенину подушку з зображенням воїна ЗСУ та русского ваєнного карабля, і живо уявляла, як цією самою подушкою я перекриваю дихальні шляхи мадам до моменту її повної асфіксії. Цивілізована частина нагадувала мені, що я не бидло, а фантазування ще ніколи не було злочином», — поділилася українка.

На цьому дивна поведінка росіянки не скінчилася. Після посадки бортпровідник звернувся до жінки англійською з проханням зібрати свої речі та покинути літак першою. Тоді росіянка повернулася до українки та попросила перекласти слова бортпровідника.

«Просуває свою пику між кріслами і звертається до мене: „А что он сказал?“ „З речами на вихід“. „А спросите у него, как мне забрать большой чемодан?“ „Що?! Ви правда хочете, щоб я у вас перекладачем була?“ „Ну да, а как мы иначе друг друга поймем?“ „Вам розуміння вже з поліцією треба буде знаходити“. Далі були 5 хвилин жалюгідних спроб вибачитися, прохань „парєшать мєжду намі“, аж доки обурені пасажири, яким все ще доводилось залишатися на місцях, гучно не висловили своє обурення. Мадам вийшла. За нею попросили вийти мене з дітьми. Нас ескортували окремо від мадам, зібрали дані та покази, інструктували щодо подальших дій», — прокоментувала Роксолана.

Перед тим, як вийти з літака, українка голосно звернулася до інших пасажирів-іноземців англійською мовою: «У цьому суть війни в Україні. Вона б'є мою дитину, оточуючі це бачать, а вона каже: „Я нічого не робила“ і звинувачує в цьому мене».

Після цього сусіди «мадам» та інші люди, які сиділи неподалік «місця інциденту», почали підтверджувати, що жінка дійсно вдарила дитину і намагалася зробити це знову.

«Згідно з вказівками, ми далі звернулися по медичне обстеження, яке необхідно для того, щоб подати заяву в поліцію, і, власне, подали заяву в поліцію. У Селени ознак фізичних травм, на щастя, не виявлено. Натомість, без сумніву, мала місце шкода, заподіяна її психічному стану», — резюмувала українка.