Контрнаступ ЗСУ на Харківщині: у Балаклії вже точаться вуличні бої

Російські окупанти впали в істерику через активізацію Сил оборони України на Харківщині.

Контрнаступ ЗСУ на Харківщині: у Балаклії вже точаться вуличні бої

У спільнотах російських окупантів зі швидкістю блискавки поширюються повідомлення про нібито наступ українських військових на Балаклію та Ізюм.

Деякі загарбники виють, що у Балаклії вже точаться вуличні бої. Також вони пишуть, що українським воїнам удалося захопити арсенал у Вербівці.

«У Балаклії пекло», — так характеризують ситуацію на Харківщині російські окупанти у своїх Telegram-каналах. Вони запевняють, що ЗСУ розгорнули потужний контрнаступ на окупованій частині області.

Загарбники також влаштовують істерики через вуличні бої, що нібито йдуть уже в передмісті Балаклії, і захоплення ЗСУ арсеналу в окупованій Вербівці.

Також окупанти пишуть про те, що «друга армія світу» вдається до втечі: «Пишуть, що росіяни втекли з блокпостів у Таборах (6 км від центру Балаклії)»

Кількість повідомлень про перехід ЗСУ у контрнаступ на Харківщині у російських пабліках зашкалює. Деякі з них намагаються «зберегти обличчя» і запевняють, що окупанти, що кидають позиції і блокпости, «тримають жорсткий бій» і «завдають втрат».

Багато окупантів розродилися «аналітикою» з приводу того, що активізація ЗСУ на Херсонщині — маневр, що відволікає увагу для подальшого удару по окупаційних військах на Харківщині.

«Виявляється, що недаремно ЗСУ стягували техніку в Харківському напрямку. Схоже, що удар на Херсонщині був відволікаючим маневром. А головний удар відбувся на Харківському фронті. Сьогодні вранці укропи перейшли у наступ у районі Балаклія. Наразі відбувається підрив мостів, що ведуть до міста. Місто обстрілюють з великокаліберної артилерії та РСЗВ. Противник закріпився на околицях міста. Йде контрбатарейна боротьба, по силах ЗСУ працює авіація. Ситуація на Ізюмському напрямі також загострилася. Ідуть жорстокі бої. Противник пожвавився на всій лінії Харківського фронту», — влаштував істерику пропагандист Анатолій Дрьомов, який воює проти України.