Українські ударні загони б’ють по російських окупантах і колаборантах

Усім, хто планує зайняти найвищу адміністративну посаду на окупованих росією територіях України, київська влада має повідомлення: бійтеся. Дуже боїться.

Українські ударні загони б’ють по російських окупантах і колаборантах

Відколи російські війська вторглися наприкінці лютого й почали захоплювати українські міста, близько 20 підтримуваних Кремлем чиновників або їхніх місцевих українських колабораціоністів були вбиті чи поранені під час хвилі вбивств і замахів на вбивства.

Їх розстрілювали, підривали, вішали та труїли — цілий ряд методів відображає рішучість українських бойових загонів і диверсантів, які часто діють глибоко всередині території, контрольованої ворогом. Непередбачуваність атак покликана налякати всіх, хто погодиться служити в маріонеткових урядах, створених Росією з метою проведення фіктивних референдумів і, зрештою, анексії окупованих земель.

Артем Бардін, військовий комендант у Бердянську, портовому місті на Азовському морі, яке росія захопила на початку війни, отримав важкі поранення, коли автомобіль вибухнув біля будівлі міської адміністрації, повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС, яке описує інцидент як «терористичний акт».

Бардіну відірвало ноги, він зазнав великої втрати крові, але він був живий, повідомив українець Володимир Рогов, який працює проросійським чиновником. «Лікарі продовжують боротися за його життя», — сказав Рогов.

Попередні повідомлення про загибель Бардіна не вдалося підтвердити незалежно, але не було сумнівів, що він найближчим часом не повернеться до своїх офіційних обов'язків в окупованому місті.

Поки українські солдати просуваються на південь і схід країни, намагаючись повернути окуповані території, українська влада каже, що тіньові операції в тилу підривають, якщо не відверто зривають, плани москви взяти під політичний контроль і особливо влаштувати фальсифікацію. референдуми, які кремль сподівався використати для виправдання анексії.