Україна має серйозні успіхи на Балаклійському напрямку — ОВА

Українські військові продовжують ефективний контрнаступ на Харківщині. Водночас глава ОВА наголошує на тому, що говорити про успіхи ЗСУ все ще зарано.

Попри те, що на Харківщині нашим військовим вдалося за три дні просунутися на 50 кілометрів, поспішати радіти не варто. На цьому наголошує глава ОВА Олеги Синєгубов.

Синєгубов підкреслив, що українські військові надзвичайно мотивовані. А це означає, що у ворога немає жодних шансів встояти. І саме тому окупанти, котрі вже й так добряче деморалізовані, починають втікати з захоплених територій.

Ми маємо серйозні успіхи на Балаклійському та на інших напрямках, але зараз говорити про це ще рано,
— підкреслив він.

На ЗСУ очікують успіхи невдовзі

В Інституті з вивчення війни поділилися черговим прогнозом. Згідно з ним, упродовж найближчих 72 годин ЗСУ можуть досягнути чергових успіхів на Харківщині. Якщо говорити предметніше, то мовиться про деокупацію Куп'янська, що на Харківщині.

Нагадаємо, що це місто вважається ключовим логістичним центром ворога. А все тому, що через нього проходить підтримка для війська окупантів на Ізюмському напрямку.

Аналітики, які займалися укладанням звіту, зауважили, що ЗСУ до Куп'янська могли підійти на відстань у 15 кілометрів. На думку експертів, це має зробити позиції окупантів ще уразливішими. А отже, відкрити чергове вікно можливостей для наступу наших військових.