Провести референдум в Мелітополі росіянам уже не вдасться — мер

Міський голова Мелітополя Іван Федоров вважає, що російським загарбникам не вдасться провести псевдореферендум ані в жовтні, ані в листопаді.

Про це він сказав у коментарі.

«Вони (росіяни — ред.) намагались місяць тому розпочати процедуру щодо підготовки референдуму, але їх (росіян — ред.) спіткали дві проблеми: перш за все, вони не змогли знайти відповідну кількість людей для роботи в „комісіях“. І навіть для перших проходів по квартирах вони зараз змушують ходити студентів тих ВНЗ, які залишилися, здебільшого профтехосвіти. По-друге, вони зробили першу „проходку“ по квартирах і побачили результати, які їх розчарували, тому що менше ніж 10% наших мешканців взагалі погодилися брати участь у референдумі — не підтримати росію, а взагалі брати участь у цьому фейковому референдумі», — зазначив Федоров.

На його думку, з огляду на це росіяни чітко розуміють, що своєї мети досягти не зможуть і натовпи людей не стоятимуть біля «виборчих дільниць».

«На сьогодні ні 11 вересня, ні 11 жовтня я не бачу (можливості — ред.) проведення „референдуму“. Сьогодні вони вже кажуть про якусь там дату 4 листопада, але це, на мою особисту думку, як ніколи. За два місяці може змінитися будь-що. На фронті ми бачимо, як інтенсивно ЗСУ визволяють наші населені пункти. Тому ми сподіваємося, що 4 листопада якщо і пройде якесь соціологічне опитування, то це вже буде опитування українськими соціологічними службами», — підкреслив Федоров.

Він також зазначив, що ті люди, які раніше «погоджувалися надавати сприяння» колаборантами в частині організації фейкового «референдуму», зараз телефонують, у тому числі, й до українських спецслужб і намагаються робити все для того, щоб «стати співробітником наших спецслужб і надавати сприяння державі Україна».