Жданов прокоментував удар по Кримському мосту

Військовий експерт Олег Жданов заперечив раднику Офісу президента України Олексію Арестовичу в питанні удару ЗСУ по Кримському мосту.

Так, фахівець вважає, що є оперативно тактичні ракети в звичайному осколково-фугасному спорядженні з тротиловою головною частиною, в яких достатньо вибухової речовини для того, щоб пошкодити міст і зробити його непридатним до експлуатації.

«Я не кажу про зруйнувати. Необов'язково валити центральний проліт, який найбільший і найміцніший в цьому мосту. Я завжди був прихильником того, що треба вивести з ладу його як міст — ось те, що ми зробили з Антонівським мостом: дорожній проліт не обвалений, міст де-факто цілий, але експлуатувати його не можна, важка техніка по мосту не пройде. Чому б у Кримському мосту в'їзд не перекопати воронками від вибухів ракет? Або повалити який-небудь невеликий проліт безпосередньо в близькості від берега (там же їх малих прольотів до центральної арки величезна кількість)? Будь проліт обвалюєте і все — міст не експлуатується», — говорить Жданов.

Він вважає, що Генштаб скористається такою можливістю, як тільки з'явиться відповідне озброєння для нанесення пошкоджень Кримському мосту.

«Дійсно, цей потік техніки і озброєння (російських окупантів — УНІАН) зупинити вкрай необхідно!» — зазначив Жданов.