На Львівщині арештували майно підприємства на 470 млн грн, власниками яких є громадяни рф

За клопотанням прокурорів Львівської обласної прокуратури накладено арешт на корпоративні права львівського підприємства на загальну суму 11 млн грн, а також на 19 об’єктів нерухомості цього підприємства — цілісний майновий комплекс. Загальна сума арештованого майна становить майже 470 млн грн.

На Львівщині арештували майно підприємства на 470 млн грн, власниками яких є громадяни рф

Вирішується питання про передачу арештованого майна в управління АРМА, повідомляють в Офісі Генерального прокурора.

Підприємство є одним з найбільших виробників скляної продукції на території Західної України. Його засновником є естонська компанія, а бенефіціарними власниками — група громадян росії. Вони здійснюють фінансовий контроль за коштами від продажу скляних виробів.

За даними слідства, посадовці підприємства ухиляються від сплати податку завдяки фінансовим посередникам — пов’язаним компаніям в Естонії. Окрім того, громадяни рф задіяні у матеріальному забезпеченні міністерства оборони росії, що є важливим елементом фінансування під час військової агресії в Україні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків, службового підроблення, а також фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади, за процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури здійснюється слідчими ГУ НП у Львівській області, за матеріалами УСБУ у Львівській області.