кремль намагається викупити в республіках Центральної Азії боєприпаси до радянської артилерії

кремль намагається використати у війні проти України ресурси країн Центральної Азії. В першу чергу рф цікавить можливість поповнити запаси радянських боєприпасів запчастин до військової техніки.

кремль намагається викупити в республіках Центральної Азії боєприпаси до радянської артилерії

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Нещодавно федеральна служба з питань військово-технічного співробітництва рф звернулась до міністерства оборони Республіки Таджикистан із запитом щодо передачі 220-мм реактивних снарядів до РСЗВ «Ураган». Також росіян цікавлять боєприпаси до 203-мм САУ «Піон» і двигуни УТД-20 для БМП-1 і БМП-2, які у великій кількості зберігаються на військових складах Таджикистану.

Відставним військовим і співробітникам МВС Таджикистану надходять пропозиції підписати контракт із зс рф і взяти участь у війні проти України.

Розгортається вербувальна кампанія в Киргизькій республіці. У чат випускників Бішкекського вищого військового училища надходять повідомлення з пропозиціями підписати контракти з зс рф або однією з приватних військових компаній. Аналогічні вербовочні повідомлення розповсюджуються по всій республіці в професійних чатах колишніх військових та співробітників МВС.