Жданов розповів, чим може обернутися для рф оголошення загальної мобілізації

рФ відчуває нестачу кадрів у війні в Україні, але загальну мобілізацію Москва не розпочинає.

Якби диктатор володимир путін все ж ухвалив таке рішення, то це фактично стало б визнанням поразки російських військ в Україні.

За його словами, початок загальної мобілізації на території рф може спричинити соціальний вибух.

«Гляньте, що коїлося в російських пабліках. Вони рвали на шматки спочатку військових, генералітет. Один із російських блогерів навіть написав, що варто було б розстрілювати, як під час Першої світової війни, у нижній білизні, аби одяг не зіпсувати. Потім пропагандисти федеральних каналів почали захищати генералітет. Мовляв, не стріляйте у піаніста — він грає, як вміє. Генерали воювали, як могли. Вони виконували наказ. А хто його віддав? Головнокомандувач. А хто головнокомандувач? Путін. Якщо тепер Путін скаже, що усім — до воєнкоматів, бо армія неспроможна, то я навіть не уявляю, що там буде», — висловився Жданов.

Він також зауважив, що в рф призупинили відправлення до України військових резервів, бо після провалу російської оборони у Харківській області контрактники масово відмовляються брати участь у бойових діях.

«Ніхто не хоче вмирати. За що вмирати? За ідеї путіна? За Радянський Союз? Там половина контрактників не пам'ятають, що таке Союз — або були малими, або ще не народилися. Тому є інформація, що Путін наказав олігархам формувати приватні військові компанії», — розповів військовий експерт.