Дмитро Комаров показав, що окупанти залишили по собі на Харківщині

Ведучий програм Світ навиворіт та Мандруй Україною Дмитро Комаров відвідав деокуповані міста Харківської області і показав, що по собі залишили російські загарбники. Фото він розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров

Ведучий програм Світ навиворіт та Мандруй Україною Дмитро Комаров відвідав деокуповані міста Харківської області і показав, що після себе залишили російські загарбники. Фото він розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, окупанти планували встановити «русскій мір», тим самим почали зафарбовувати синьо-жовті кольори в триколор і завозити свої продукти.

«Росіяни запускали окупаційну владу у всіх сферах життя, перефарбували багато чого в триколор, розвісили борди „росія назавжди“, завозили до магазинів „сосиски ЛНР“, „московський майонез“, російські напої. Йти не збиралися. А звичайні українці були змушені жити, приймати нав'язані правила. На тих, хто був не згоден, чекали тортури», — розповів український ведучий.

Втім, з початком контрнаступу ЗСУ росіяни кинулися тікати.

«Вони роздягалися до трусів, кидали форму і ховалися у підвалі. Але так у трусах їх у полон і брали», — розповіли мешканці деокупованих територій Харківської області про втечу росіян.