73% американців підтримують вступ України до НАТО

Абсолютна більшість американців підтримує прийом нових країн у члени НАТО. Зокрема громадяни США хочуть бачити Україну частиною Північноатлантичного альянсу.

73% американців підтримують вступ України до НАТО
73% американців підтримують вступ України до НАТО

За приєднання нашої країни до НАТО виступають 73% американців. Про це свідчать результати дослідження Чиказької ради у глобальних справах.

Більшість американців, незалежно від партійної приналежності, підтримують прийом нових членів у НАТО. У США дотримуються такої думки навіть за умови, що членам НАТО, можливо, доведеться захищати їх від майбутньої російської агресії.

Крім України у США підтримують вступ до НАТО Фінляндії та Швеції (по 76% за кожну). Також дві третини американців вважають те саме про Грузію (67%).

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.