В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій»

В Україні запрацював державний портал для пошуку роботи — «Єдиний портал вакансій». Вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу.

В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій»

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Новий портал дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними, — йдеться у повідомленні.

«Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам та сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки. План Відновлення України передбачає створення більше 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Отже, „Єдиний портал вакансій“ буде дуже корисним і в майбутньому», — розповіла перша віцепрем'єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Створення порталу ініціювали Мінекономіки та Держслужба зайнятості навесні 2022 року. Наприкінці травня Міністерство економіки, Державна служба зайнятості та шість найбільших українських сайтів з працевлаштування підписали договір про співпрацю та інформаційну взаємодію.

Результатом співпраці стало створення «Єдиного порталу вакансій».