Подальші бойові дії стануть для росії крахом — ГУР

«Оголосити загальну мобілізацію — це значить оголосити війну Україні та визнати те, що осія є країною-агресором. На сьогодні ми почали збирати інформацію — дуже підвищилася така мобілізаційна інформаційна риторика у російській федерації.

Подальші бойові дії стануть для росії крахом — ГУР

Зюганов і інші російські політичні діячі говорять про те, що так, дійсно, йде війна, і що російська армія не може впоратися, потрібно оголошувати війну і мобілізацію. Знову ж таки, при цьому вони кажуть, що ми будемо вести війну не просто з Україною, а з НАТО і США, тому що вони воюють на боці України.

Оголошення загальної мобілізації — буде значним ударом по режиму путіна. Це означитиме визнання, що Росія не змогла виконати всі поставленні завдання, що так звана «спеціальна операція"не досягла результату і те, що йде реальна війна. Про це представник ГУР МО України розповів під час інтерв’ю виданню «Kyiv Post».

Росія розуміє, що для захоплення усієї території України, а це є основною метою, рано чи пізно необхідно буде залучати додаткові ресурси. Оголошення загальної мобілізації тільки буде на руку нам, тому що протестні настрої в Росії слабкі, але молодь йти воювати не хоче.

Ми провели аналіз російського соціуму і бачимо, що в основному підтримують війну режиму Путіна люди, яким за 50 років, що не підуть воювати. Піде воювати молодь — 20−30 років. Через те саме оголошення загальної мобілізації буде індикатором, який покаже наскільки російський народ готовий до продовження цієї кровопролитної війни.

Ресурс в росії вичерпний. Ми намагатимемось завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом", — підсумував представник воєнної розвідки України.

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.