Командування рф шукає способи «приглушити» протести серед військових — The Economist

Стрімкий контрнаступ Збройних Сил України на Харківському напрямку деморалізував та дезорієнтував армію окупантів. Російські частини відступили на схід від річки Оскіл, але бої, що продовжуються, загрожують їх формуванням вже в Донецькій області.

Командування рф шукає способи «приглушити» протести серед військових — The Economist

Зараз Генштабу ЗСУ варто ретельно зберігати «холодний розум», попри блискучі успіхи, оскільки перед командуванням стоїть досить серйозна дилема.

«Зараз Україна має стратегічно вирахувати, чи варто здійснювати нову атаку на тлі системних перемог на фронті, чи буде доцільніше економити свої бойові та економічні ресурси», — зазначено у статті.

Тут пояснили, що артилерійська техніка ЗСУ після місяців інтенсивної експлуатації, безсумнівно, зазнає амортизації. Дві одночасні наступальні операції витратили багато боєприпасів.

«Однак ознак того, що західна підтримка уповільнюється, немає. 15 вересня Сполучені Штати оголосили про ще один пакет озброєнь для України на суму 600 мільйонів доларів, включаючи снаряди та ракети, протиартилерійські радари та спорядження для холодної погоди», — зазначили експерти.

Водночас аналітики зазначають, що у нинішньому становищі російської армії вона цілком залежить саме від рішення українського Генштабу. У лавах супротивника спостерігається сильна деморалізація, військове командування рф шукає способи «приглушити» протести, що наростають, і невдоволення серед військовослужбовців.