Ворог зазнав значних втрат на Херсонщині

У результаті підтверджені втрати ворога складають 41 рашист, 4 танки, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки.

Ворог зазнав значних втрат на Херсонщині

На Херсонщині було знищено кілька командних пунктів ворога, склади боєприпасів та радіолокаційну станцію «Зоопарк».

Про це у Facebook повідомляє оперативне командування «Південь».

«При спробі окупантів реалізувати задум з переміщення з одного берега Дніпра на інший, нашим вогневим контролем було зупинено намагання проїхати Каховської дамбою та відпливсти баржою з Херсону», — сказано в повідомленні.

В повідомленні сказано, що задля убезпечення своїх підрозділів від авіаційних і ракетних ударів, ворог розгорнув підрозділи протиповітряної оборони в Бериславському районі. Також намагається здійснювати маневри силами та засобами, ущільнюючи оборону, посилюючи артилерійське прикриття.

«Але результати виконання майже 280 вогневих завдань нашими ракетно-артилерійськими підрозділами, свідчить про ураження двох командних пунктів безпосередньо в Херсоні, двох пунктів управління в Нововоскресенському й Дудчанах, складів боєприпасів в П’ятихатках та Херсоні, трьох районів скупчення озброєння, техніки і живої сили в Дудчанах і Новій Каховці, а також радіолокаційної станції „Зоопарк“ в Крутому Яру», — повідомляє ОК «Південь».

В повідомленні сказано, що в результаті підтверджені втрати ворога складають «41 рашист, 4 танки, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки та зенітно-ракетний комплекс «Бук-М2/3»