в рф звільнили заступника міністра оборони: подробиці

У Міністерстві оборони росії влаштували першу перестановку військових чиновників із кінця лютого цього року. Сьогодні, 24 вересня, стало відомо про звільнення заступника міністра оборони рф генерала армії Дмитра Булгакова.

Звільнення заступника міністра оборони рф генерала армії Дмитра Булгакова.
Звільнення заступника міністра оборони рф генерала армії Дмитра Булгакова.

В оборонному відомстві повідомили, що Булгакова позбавили посади через перехід на інше місце роботи, проте на яке саме, не уточнили.

Відомо, що Булгаков відповідав за матеріально-технічне забезпечення Збройних сил росії, тобто, заступник міністра відповідав за тилове забезпечення російської армії. Наразі замість нього призначили генерал-полковника рф Михайла Мізинцева.

«На посаду заступника міністра оборони російської федерації, який відповідає за матеріально-технічне забезпечення Збройних сил рф, призначений генерал-полковник Михайло Мізинцев. Раніше генерал-полковник М. Мізинцев обіймав посаду начальника Національного центру управління обороною російської федерації», — йдеться у повідомленні.

Новий заступник сергія шойгу 60-річний Мізинцев раніше очолював військову операцію у Сирії. В Україні він «прославився» тим, що керував штурмом та знищенням Маріуполя, за що, за даними деяких ЗМІ, став наближеним до президента володимира путіна.