Стало відомо, коли Україна отримає від США ракети ATACMS

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував обсяги постачання зброї в Україну від Сполучених Штатів Америки.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що президент рф путін готовий «проковтнути» величезні втрати своїх військ в Україні. Кривавий диктатор настільки жадає перемоги, що буде тільки піднімати планку «допустимих втрат».

Такою думкою Жданов поділився в ефірі телемарафону.

Так, мобілізація в рф пов'язана з тим, що країна-агресор стрімко втрачає живу силу. Збройні Сили України потужно ліквідують рашистів, в день квитки" на концерт Кобзона «можуть отримувати по 500 окупантів.

Однак путіна це не зупиняє. На початку повномасштабного вторгнення він розраховував втратити близько 30−50 тисяч осіб. Він вважав такі втрати «цілком прийнятними».

Тепер же путін готовий до куди більших втрат. Він істотно підняв планку, пояснив Жданов. Кривавий диктатор готовий «проковтнути» смерть навіть 300 і 500 тисяч військових.

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації