Світовий банк виділив Україні ще 530 мільйонів доларів

Світовий банк виділяє додаткові 530 мільйонів доларів на підтримку України.

Світовий банк виділив Україні ще 530 мільйонів доларів

Про це повідомили в прес-центрі Світового банку, пише УНН.

«Світовий банк оголосив про додаткові 530 мільйонів доларів США, які будуть надані на підтримку уряду України для вирішення негайних потреб, які виникли через вторгнення росії до України», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, фінансування Міжнародного банку реконструкції та розвитку забезпечується своєчасними кредитними гарантіями, наданими Великою Британією (500 мільйонів доларів США) та Королівством Данії (30 мільйонів доларів США).

Додаткове фінансування мобілізоване в межах проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE). Цей проект надає постійну підтримку уряду у спроможності забезпечити надання основних державних послуг зокрема у сферах охорони здоров’я, освіти та соціального захисту.

Загальна сума залученої Світовим банком допомоги вже становить 13 мільярдів доларів, зокрема й у зобов’язаннях та гарантіях донорів. З цієї суми 11 мільярдів доларів США вже виділені у повному обсязі.

«Наш останній аналіз показує, що загальні довгострокові витрати на реконструкцію та відновлення в Україні є величезними, а потреби навіть на наступні три роки сягають понад 100 мільярдів доларів США. Ця цифра, як очікується, зростатиме в міру продовження війни», — зазначив при цьому регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.