Чи зможе рф повернути контроль над звільненими ЗСУ територіями — відповідь розвідки

російські окупаційні війська не зможуть повернути під свій контроль звільнені українськими захисниками території. путінська армія виснажена і має обмежені можливості для поповнення запасів, а отже, і для контратаки.

Чи зможе рф повернути контроль над звільненими ЗСУ територіями — відповідь розвідки

Такого висновку дійшла розвідка Канади. Звіт про ситуацію на фронті опублікували на сторінці Збройних сил Канади у Twitter 7 жовтня.

Так, розвідники спростували заяви гауляйтерів Херсонщини про те, що лінія фронту стабільна.

«Останніми днями українські сили значно просунулися на північний схід від міста Херсон. На деяких ділянках фронту російські війська відкинуто більш ніж на 20 км», — зазначили у звіті.

Зазначається, що успіхів було досягнуто після кількох тижнів послідовних ударів по російських силах і лініях постачання в цьому районі, які успішно послабили боєздатність окупантів.

У розвідці додали, що російські війська на півночі від Дніпра перебувають у дедалі більш хиткому становищі, і нові успіхи українців у цьому районі найближчими тижнями нікого не здивують.

Читайте також


В Україну почали завозити російське вугілля — Микола Волинко

Компанія «ДТЕК Енерго» імпортувала з Польщі 40 тис. тонн вугілля для проходження опалювального сезону. Заплановано імпортувати 170 тис. тонн. Між тим, за словами профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко, в Україну почали завозити вугілля з рф. Що відбувається, та хто знищує українську вугільну галузь, розбиралися журналісти i-ua.tv.

Рекомендовані публікації