Як нейтралізувати п’яту колону в Україні?

У програмі «Точка зору» ведучий Володимир Тетерук з гостем обговорили московських вошей і своїх гнид, а саме п’яту колону в Україні та як її нейтралізувати.

Степан Хмара в програмі "Точка зору"
Степан Хмара в програмі "Точка зору"

Одна з проблем, що призвела до нападу московитів на Україну — це наша толерація антиукраїнським силам, які вели відверто ворожу діяльність проти нашої держави практично на всіх щабелях влади. П'ята колона — це особи, що обслуговували росію, яка нині обстрілює українські міста та вбиває цивільних людей. І зараз, на восьмому місяці війни, в Україні є чимало чинних депутатів проросійських партій від сільських рад до Верховної Ради. Ба більше, у деяких обласних і багатьох районних радах вони взагалі становлять більшість.

У цьому випуску гостем програми став політичний і громадський діяч, Герой України Степан Хмара.

Він вважає, що Україна має позбутися цих зрадників, які є в усіх сферах: депутати, судді, представники церков. І перше, на чому наголосив Хмара, це позбавлення депутатських мандатів партійців ОПЗЖ: «Верховна Рада має нарешті прийти до тями і негайно прийняти рішення про позбавлення депутатських мандатів всіх ОПЗЖистів у Верховній Раді, і показати приклад всім, місцевим радам, Офісу Президента, що треба діяти».

Наступне — церкви. Багато попів допомагають ворогу та коригують вогонь. Тому держава повинна скасувати оренду церков, оскільки це не їхня власність, каже громадський діяч.

«А також дивитися, що робиться з найбільш розгорнутою і структурованою, розгалуженою російською агентурою, фсбешною, яка називається російська православна церква. Негайно вона повинна бути заборонена і храми повернуті дійсно українським вірянам, а московські попи повинні бути прогнані. Бо це не священники, це не релігія, це дійсно п'ята колона», — зазначив він.

Окрім цього, на думку Хмари, фільтрувати треба й судову гілку влади.

«Якщо ми не зупинимо (росію, — ред.), то світ не витримає такого натиску», — додав наостанок гість програми.