Щоб завдати удару у відповідь, не треба інформаційного підґрунтя, — офіцер ЗСУ Сергій Горбаченко

Якщо в країні війна, не треба нікого питати чи створювати інформаційне підґрунтя для того, щоб завдавати удару у відповідь.

Програма "Чистка влади"
Програма "Чистка влади"

Так вважає фронтовик і офіцер ЗСУ Сергій Горбаченко.

«Якщо йде війна, звісно не треба нікого питати чи робити якесь інформаційне підґрунтя для того, щоб завдавати удару у відповідь. Економіка переходить під контроль військових. І вся країна повинна бути повністю мобілізована. Вся країна повинна готуватися», — заявив він у програмі «Чистка влади» на телеканалі I-UA.tv.

Проте цьому перешкоджає «п'ята колона» — не просто невідомі люди, а зрадники, які однією пуповиною зв'язані з московитами. Іван Пєтухов, голова Національної Асамблеї України, прокоментував внутрішній фронт України, тил військових: «Через таких гнид ми програємо і втрачаємо життя. І за це повинна бути не політична відповідальність, а повно відповідальність перед суспільством»

І ситуацію треба змінювати відразу, а починати треба, на думку Пєтухова, із суддів, на яких є кримінальні справи.

«У нас немає верховного суду України. Він незаконно скасований. І люди, які там залишилися, оскаржують це рішення. У нас зробили якийсь незрозумілий верховний суд. Зробити прокуратуру без слова „Україна“, яка не захищає на сьогоднішній день Україну. Хоча в кожній країні це (прокуратура, — ред.) система обвинувачення. І вона може стояти не тільки на боці бізнесу чи держави, а й на боці громадянина. У нас немає такого, ніхто не контролює. Створені передумови розсадника цих гнид», — вважає голова Національної Асамблеї.

Тому саме суспільство повинно боротися за справедливість і чистку влади від «п'ятої колони».

«Якщо ми, в середині суспільства, не будемо вимагати робити додаткових рухів для того, щоб позбутися цього, діла не буде», — додав Іван Пєтухов.