У Зеленського розповіли про спільне спільне комюніке лідерів G7

Ключові країни міжнародного співтовариства почали розуміти, що росія у такому вигляді існувати далі не повинна, рф повинна програти війну, розв’язану проти України.

Такий висновок зробив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи спільне комюніке лідерів G7 після виступу Володимира Зеленського на відеоконференції з ними.

«Єдине питання без відповіді — це готовність міжнародної спільноти надати Україні весь спектр необхідної зброї в максимально короткі терміни. Передача зброї дозволить різко прискорити фіналізацію війни. З точки зору бойових дій росія програє війну. Єдиний ресурс рф на сьогоднішній день — це крилаті ракети та іранські безпілотники, якими вони атакують нашу територію», — заявив він.

Говорячи про те, як повинен виглядати програш росії, Подоляк назвав наступні етапи:

військова поразка росії на території України, вихід українських військ на суверенно визнані кордони;

трансформація політичної системи росії.

«російська політична еліта повинна буде піти в небуття, тому що з ними розмовляти нема про що, домовлятися в них нема про що», — додав Подоляк.

Він упевнений, що при цьому в рф будуть відбуватися революційні процеси, і виникне «слабка демократія», головне — не закривати очі на шовінізм і імперські амбіції росіян.