В Україні повітряні тривоги можуть тривати довше: подробиці

Повітряні тривоги в Україні можуть тривати довше через збільшення застосування Росією дронів-камікадзе іранського виробництва.

В Україні повітряні тривоги можуть тривати довше: подробиці

Про це речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів у ефірі, коментуючи тривоги у кількох регіонах 12 жовтня.

«В декількох областях оголошено сигнал повітряної тривоги. Очевидно, що працюють дрони-камікадзе, які нещодавно завезли на територію Білорусі», — сказав Ігнат.

«Чому так довго тривоги? Одразу поясню це мешканцям західних областей та інших. Тому що швидкість дрона не є високою — 120−150 кілометрів на годину. І він довго летить, і може корегувати маршрут. Таким чином тривога буде дещо довшою», — пояснив представник Повітряних сил.

Зауважимо, що у день масованого ракетного удару росії по Україні, 10 жовтня, повітряні тривоги тривали подекуди до п’яти годин. Тоді країна-агресорка застосовувала як ракети, так і дрони-камікадзе.

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.

Рекомендовані публікації