У Херсоні, у власній квартирі, через відмову співпрацювати з окупантами, розстріляли диригента оркестру

Правоохоронні органи України підтвердили жахливу інформацію, що з’явилась від близьких Юрія Керпатенка — диригента оркестру обласної філармонії. Чоловіка розстріляли у Херсоні у власній квартирі через відмову співпрацювати з окупантами.

Про це розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Це біль і жаль. Співчуття рідним і ще більша ненависті до нелюдей, які прийшли на нашу землю війною. Подібні факти ще раз підтверджують, що за закликом їхати в росію на „відпочинок“ нічого спільного з бажанням допомогти — немає. Те, що зрадники Сальдо, Стремоусов розказують, що жителі Херсонщини будуть у безпеці в росії — брехня. Як і те, що окупанти забезпечать людям теплу зиму. Люди повідомляють, що те вугілля, яке почали завозити окупанти більше схоже на сміття», — сказано в повідомленні.

По его словам, Сальдо вже визнав, що їхня «адміністрація» прорахувалися.

«Вони очікували, що пропозиція поїхати з області збере багато бажаючих, але ніхто не хоче. Бо всі вдома. Забирайте таких як зрадник Семенчев, який меблі з дому пакує і вивозить у безпечне, на його думку, місце. Бо відчувають, що солодке життя на Херсонщині закінчується. Але справа в тому, що де б він і йому подібні зрадники не сховались — ми знайдемо. Не вірять? Вони й не вірили, що знищило ланцюги їхнього підкріплення, що доберемось до зрадників. А зараз озвучують плутані заяви, що треба з Херсонщини їхати в безпечніші місця», — зазначає Хлань.

За його словами, виїзд на підконтрольну територію наразі так само практично відсутній. За день покидають область дуже обмежена кількість людей.

«Зараз ми бачимо певну тишу з фронту, але будьте певні, ЗСУ і рух опору працюють. Знищуються склади, бази, орки з росії не встигли й мобілізуватись, як вже повертаються додому. В пакетах. Наші партнери оголошують все нову й нову допомогу. Путін дуже прорахувався, коли вирішив напасти на націю козаків», — резюмує Хлань.