Співробітницю столичної гімназії підозрюють у підтримці дій окупантів

За даними слідства, з початку збройної агресії рф проти України мешканка Києва, яка працює інструктором з фізичного виховання в одній із столичних гімназій, використовуючи власні акаунти у соціальних мережах, неодноразово поширювала повідомлення про підтримку дій рф та виправдовування збройної агресії проти України.

Співробітницю столичної гімназії підозрюють у підтримці дій окупантів

Також вона визнавала правомірною окупацію частини території України збройними силами РФ, стверджувала, що Київ є власністю Москви та висловлювала сподівання на перемогу РФ.

Висновками експертиз підтверджено наявність у публікаціях жінки публічних виправдовувань збройної агресії РФ проти України, глорифікації представників збройних формувань держави-агресора та закликів до повалення конституційного ладу в Україні.

Наразі мешканці столиці повідомлено про підозру у поширенні матеріалів із публічними закликами до повалення конституційного ладу в Україні, а також у виправдовуванні збройної агресії РФ проти України та глорифікації її учасників (ч. 2, 3 ст. 109, ч. 2, 3 ст. 436−2 КК України). Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Досудове розслідування

за процесуального керівництва Київської міської прокуратури здійснюють слідчі ГУ СБУ в м. Києві та Київській області.