В ЄС очікують «надзвичайно швидких кроків» щодо членства України в блоці

  • 100

Країни-члени Європейського союзу можуть зробити «надзвичайно швидкі кроки» щодо членства України. Зокрема, після того, як вона подала свою заявку.

«Країни ЄС надзвичайно швидко зроблять наступні кроки щодо заявки України на членство у Євросоюзі. Ми бачимо що відбувається в Україні, особливо в останні місяці. Для нас зрозуміло, що для європейської безпеки нам потрібна сильна Україна», — зазначив Пает.

Зі свого боку він також звернув увагу на атаки проти критичної інфраструктури України, назвавши їх «абсолютно нелюдськими, що змушують мільйони людей страждати й загрожують їхньому життю».

«Все це виклики для всіх нас, для Європейського Союзу. І всі держави мають бути відповідальними в тому, щоб надати Україні всю необхідну допомогу, тому що само собою зрозуміло, що єдине розв’язання цього питання — це тоді, коли Україна знову буде вільною та відновить свої кордони», — підкреслив Пает.

Нагадаємо, що названа умова вступу України в НАТО. Передумовою для того, щоб розпочався процес вступу України в НАТО є її перемогу війні з росією. Зараз це є пріоритетом.


Джерело: ОП