У Польщі припинили виплати деяким українським біженцям

На десятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Польща припинила виплати грошової допомоги українським біженцям в рамках програми німецького фонду Diakonie Katastrophenhilfe.

У Польщі припинили виплати деяким українським біженцям
У Польщі припинили виплати деяким українським біженцям

Як повідомляється на сайті фонду, програма передбачала виплату по 700 злотих (5 769 грн) на біженця, який подав заявку, і 600 злотих (4 945 грн) на кожного члена його сім'ї.

Фонд виплачував допомогу українським біженцям протягом трьох місяців. Допомога була доступна в таких польських містах: Вроцлаві, Гданську, Бельсько-Бялой, Оструді, Згежі та Бітомі.

«Наша програма грошової допомоги закінчилася, про інші програми допомоги в Польщі можна дізнатися на сайті уряду Польщі», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що фонд Diakonie Katastrophenhilfe припинив реєстрацію на виплату одноразової допомоги на підготовку до зими для біженців, які вже отримали тримісячні виплати в рамках програми.

«Реєстрація на нашу зимову підтримку закрита. Дякую за проявлений інтерес», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в польському селі Вжесьце згоріла будівля, квартири у якій переобладнали для українців. У них жило понад 30 осіб. Людей були змушені евакуювати.