Скандал у Карлових Варах: на курорт запросили росіян

  • 334

Керівні органи мальовничого міста Карлові Вари в Чехії потрапили в скандал через невдалу рекламну кампанію. Владі міста чомусь здалося, що курорту не вистачає туристів з росії, тому вони вирішили заманити їх своєю «лояльністю».

Скандал у Карлових Варах: на курорт запросили росіян

Так, одним з запропонованих слоганів стало «Карлові Вари вас розуміють».

Про деталі скандалу повідомили журналісти.

Відомо, що відпочиваючі з рф складали значну частину клієнтури Карлових Вар, однак повномасштабний напад на Україну та дії санкцій змінили ситуацію. Щоб врятувати прибуток, керівництво міста вирішило вчинити підло по відношенню до українських біженців, які втекли від війни в своїй країні в Чехію.

Очікувалося, що кампанія проводитиметься лише в мережі, щоб реклама відображалася на пристроях, де встиновлена російська мова. Серед пропозицій слогану був «Карлові Вари вас розуміють», але згодом його відкликали.

У відповідь на жорстку критику мер міста Андреа Пфеффер Ферклова цинічно заявив, що планувалося залучити тільки росіян з громадянством однієї з країн Європи.

«Це націлено не на росію, а на людей, які живуть у Європі, насамперед у Німеччині, і говорять лише російською мовою. Ми не націлені на те, щоб росіяни з росії приїжджали до нас. Це потрібно розрізняти», — сказав очільник Карлових Вар.

Водночас, опозиція міста закликала припинити рекламну кампанію, адже в Європі вистачає проросійськи налаштованих людей, котрі влаштовували провоєнні мітинги. За їхніми словами, така реклама може нашкодити безпеці міста та «вразливій» соціальній групі — українським біженцям.

Нагадаємо, що Чехія віддасть Україні військову техніку.