Радники Байдена розробляють плани переобрання президента у 2024 році, — WSJ

  • 170

Радники президента США Джо Байдена опрацьовують стратегію кампанії з переобрання голови Білого дому у 2024 році, при цьому сам керівник держави поки що зважує остаточне рішення щодо балотування на другий термін

Радники Байдена розробляють плани переобрання президента у 2024 році, — WSJ

Команда Байдена почала проводити попередні обговорення структури кампанії та тих, хто міг би зайняти ключові ролі, а також місцезнаходження штаб-квартири. Можливості включають Філадельфію, де кампанія 2020 базувалася до пандемії Covid-19, і рідне місто президента Вілмінгтон (штат Делавер).

Президент анонсував заяву щодо можливого переобрання під час недавніх поїздок до штатів, де відбувалися електоральні «битви» під час кампанії з проміжних виборів до Конгресу — таких як Арізона та Мічиган, де він зосередився на своїх законодавчих перемогах за останні два роки, зусиллях розвитку вітчизняного виробництва та поліпшення економіки після пандемії. За словами Байдена, він має намір балотуватися, але ще не ухвалив остаточного рішення та порадиться з членами сім'ї під час свят.

Обговорення президента про те, чи балотуватися, призупинили дії партії щодо планування наступних виборів. Демократи думають про проведення свого літнього з'їзду 2024 року у Чикаго, Атланті, Х'юстоні чи Нью-Йорку. За словами демократів, знайомих із плануванням, не очікується, що будь-яке рішення буде ухвалено доти, доки Байден офіційно не розпочне свою кампанію. З цих міст Чикаго, Атланта та Нью-Йорк вважаються провідними претендентами.